Dzień Kropki w klasie 1b

15 września Międzynarodowy Dzień Kropki – dzień odkrywania talentów i ich pielęgnowania, wiary we własne siły, możliwości. W tym dniu dzieci przyozdobiły swoje ubrania kolorowymi kropkami, a następnie zapoznały się z książeczką „The Dot” czyli „Kropka” w wersji filmowej. Opowiadanie stało się inspiracją do tworzenia kropkowanych prac. Każde dziecko mogło wykazać się kreatywnością i pomysłowością tworząc rysunek króliczka. Na zakończenie dzieci zaprezentowały swoje dzieła, które zostały umieszczone w klasowym kąciku „Małych artystów”.

Wychowawczyni klasy 1b


Sposób wnoszenia opłat za pobyt i wyżywienie
w przedszkolach i szkołach od stycznia 2021 roku

Od 1 stycznia 2021r. ulega zmianie sposób wnoszenia opłat  za wyżywienie w przedszkolach i szkołach prowadzonych przez Gminę Iwonicz-Zdrój.
Opłaty za wyżywienie dziecka w przedszkolu i szkole będą wnoszone „z dołu” na konto bankowe w terminie do 15 dnia następnego miesiąca, po okresie rozliczeniowym, a nie jak do tej pory „z góry” za dany miesiąc. Okres rozliczeniowy to miesiąc kalendarzowy, w którym dziecko/uczeń korzysta z usług  żywieniowych. Więcej: ...Informacja dla rodziców - szczepienia przeciw Covid-19

Szanowni Państwo,
w związku z inauguracją nowego roku szkolnego oraz działaniami w ramach kampanii #ZaszczepSię w środowiskach szkolnych Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krośnie przesyła Państwu pomocne linki oraz przygotowane materiały. Materiały te będą także dostępne na stronie internetowej Stacji. Ewentualne pytania można przesyłać emailem do Głównego Inspektoratu Sanitarnego: szczepienia-dzieci@gis.gov.pl.
Więcej: ...

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krośnie


Uroczystość pasowania „Pierwszaków” na uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie”

Pierwszego września jak co roku, choć tym razem w innej formie, celebrowano rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Do grona uczniów naszej szkoły zostali oficjalnie włączeni Pierwszoklasiści. Z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość pasowania dzieci z klas pierwszych na uczniów. Więcej: ...

Wychowawczynie klas Ia i Ib

NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

Msza św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

odbędzie się 31 sierpnia 2021 roku (wtorek)
o godz. 1600.


Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się
1 września 2021 roku.

Szczegółowy harmonogram jest dostępny poniżej:

Oddziały przedszkolne            Klasy I            Klasy II – VIIIInformacja dla rodziców

Wyprawka dla dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2021/22

Wyprawka dla uczniów przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022