Powrót do aktualności


Dzień Dziecka już w maju

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. W naszej szkole 1 czerwca rozpoczął się już 23 maja. W tym dniu oddziały przedszkolne i uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w zabawach i zawodach.
Rada Rodziców zorganizowała dmuchańce: przed szkołą stanęły dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, grzybek z palemkami, które dostarczyły dzieciom wiele radości. Uczniowie wspaniale bawili się przy muzyce disco.
Mimo, że aura tego dnia nie była zbyt łaskawa, przygotowane atrakcje, zapewniły udaną zabawę. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.
Klasy 2 i 3 brały udział w szkolnych zawodach sportowych „Baw się z nami”. Pani Ewa Rygiel i pan Marcin Jasiński zorganizowali zawody na szybkość, sprawność i precyzję, w siedmiu konkurencjach.
Wygrała klasa 3a, która będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie gminnym. II miejsce zajęła klasa 3b, III miejsce klasa 2b, IV miejsce klasa 2a.
Laureaci otrzymali medale i dyplomy.
Sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.
Wszystkim dzieciom życzymy samych radosnych i słonecznych dni.

Wychowawczynie


Powrót do aktualności