Powrót do aktualności


Test Wiedzy SKO wystartował!!!

PKO Bank Polski po raz drugi zaprasza WSZYSTKICH do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa.
W teście może wziąć udział KAŻDY, bez względu na wiek oraz niezależnie od posiadania konta SKO, a nawet osoby dorosłe.
Uczniowie podczas logowania na stronie testowej w polu „Kod szkoły” wpiszą 3 cyfry otrzymane od nauczyciela. Pozostali uczestnicy (dorośli), aby uruchomić Test mogą skorzystać ze specjalnego kodu 000 (trzy zera).
Link do testu: https://www.pkobp.pl/test-sko/
Jeśli już zostaniesz Mistrzem wiedzy SKO, ale nadal będziesz odczuwać głód wiedzy, możesz przystąpić do Testu kolejny raz. Wystarczy, że wpiszesz inną nazwę użytkownika, a system wylosuje dla Ciebie nowy zestaw pytań. Im więcej razy rozwiążesz Test, tym więcej się nauczysz i zapamiętasz. A ta wiedza z pewnością przyda się zarówno dziś jak i w przyszłości!
Ważne: Test można rozwiązać korzystając z wielu popularnych przeglądarek z wyjątkiem Internet Explorer. Link do testu będzie aktywny do 10 czerwca.
Aby jak najlepiej przygotować się do testu, zapoznaj się z sylabusem . Znajdziesz w nim wskazówki dotyczące zagadnień, które pojawią się w pytaniach.
Życzymy powodzenia!

Opiekunowie SKO


Powrót do aktualności