[2001/2002]  [2002/2003]  [2003/2004]  [2004/2005]  [2005/2006]  [2006/2007]  [2007/2008]  [2008/2009]  [2009/2010]  [2010/2011]  [2011/2012]  [2012/2013]  [2013/2014]  [2014/2015]  [2015/2016]  [2016/2017]  [2017/2018] 



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018



KONKURSY WIEDZY

Konkurs z historii organizowany przez Kuratora Oświaty - etap wojewódzki
• Finalistka Natalia Lorens VIIa – opiekun Maria Szajna

Konkurs z matematyki organizowany przez Kuratora Oświaty - etap wojewódzki
• Udział w etapie rejonowym Natalia Lorens VIIa – opiekun Monika Szajna

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego organizowany przez Kuratora Oświaty - etap wojewódzki
• Udział w etapie rejonowym Oliwia Zajdel IIIG – opiekun Sabina Józefowicz-Boczar
• Udział w etapie rejonowym Karol Rudek IIIG – opiekun Sabina Józefowicz-Boczar

Konkurs Wiedzy Technicznej „sapere-aude” - odważ się być mądrym
• Finalista etapu wojewódzkiego Maksymilian Marszałek IIIG – opiekun Leszek Krukar
• Finalista etapu wojewódzkiego Karol Rudek IIIG – opiekun Leszek Krukar
• Udział w II etapie Weronika Karnasiewicz IIIG – opiekun Leszek Krukar

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „EDI Pingwin”
• VI miejsce - Filip Jakubowicz Vb – opiekun Ewa Penar
• IX miejsce - Patryk Winiarski VIIb – opiekun Ewa Penar

Szkolny Konkurs Ortograficzny
• I miejsce Jakub Kandefer VIa - opiekun Maria Skotnicka
• II miejsce Julia Zięba VIa - opiekun Maria Skotnicka
• III miejsce Filip Jakubowicz Vb - opiekun Maria Skotnicka

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”
• I miejsce Weronika Karnasiewicz IIIG - opiekun Marzena Muzyka
• II miejsce Karol Rudek IIIG - opiekun Marzena Muzyka
• III miejsce Karolina Maryśka IIIG - opiekun Marzena Muzyka

Szkolny Konkurs Biblijny dla szkół podstawowych archidiecezji przemyskiej „Duch Święty napełnia nas swoją mądrością i łaską”
• I miejsce Filip Ćwięka IVa - opiekun s. Danuta Pruś
• II miejsce Martyna Litwin Va - opiekun s. Danuta Pruś
• III miejsce Filip Jakubowicz Vb - opiekun s. Danuta Pruś

KONKURSY PLASTYCZNE, MUZYCZNE, TEATRALNE

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Ptasie historie”
• II miejsce Alicja Zajdel VIa - opiekun Lucyna Szubrycht
• wyróżnienie Julia Jasińska VIa - opiekun Lucyna Szubrycht
• wyróżnienie Natalia Lorens VIIa - opiekun Lucyna Szubrycht

Powiatowy konkurs małych form teatralnych „Jasełka 2018”
• I miejsce Grupa teatralna – opiekun s.Danuta Pruś, Anna Gaweł

Międzygminny Mikołajkowy Festiwal Piosenki „Droga do Gwiazd”
• I miejsce Ivo Chudy IIa – opiekun Beata Milińska
• wyróżnienie - Emilia Litwin 0b – opiekun Izabela Nycz

XX Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych
• II miejsce Grupa teatralna – opiekun s.Danuta Pruś, Anna Gaweł
• I miejsce Ivo Chudy IIa – opiekun Beata Milińska
• III miejsce Emilia Litwin 0b – opiekun Izabela Nycz
• II miejsce Kinga Kinel VIb
• III miejsce Julia Cząstka IVa
• wyróżnienie Kamila Szczurek VIb
• nagroda Grand Prix Katarzyna Such IIIG

XIX Gminny Konkurs Tańca Twist
• wyróżnienie specjalne – zespół taneczny „Adlen” - Anna Szczurek, Łukasz Stachura, Róża Szul, Jakub Klich, Adrianna Kustroń, Aleksandra Bek, Seweryn Lichoń, Szymon Turek, Kacper Szczurek, Rafał Kandefer, Kinga Urbanek, Maria i Karol Jurczyk, Joanna Such (IVb), Adrianna Nycz IIIG - opiekun Bożena Lorens
• wyróżnienie - zespół taneczny „Bad girls” - Kamila Szczurek, Kinga Kinel i Wiktoria Bulik – opiekun Ewa Rygiel

Konkurs na „Bożonarodzeniową kartkę świąteczną z figur geometrycznych”
kategoria klas VI-VII
• III miejsce Maciej Zięba VIb – opiekun Anna Gaweł

Konkurs plastyczny „Pani Jesień w Iwoniczu-Zdroju”
kategoria klas I-III
• I miejsce Melania Kielar Ib – opiekun Maria Zygmunt
• II miejsce Nikola Smerecka Ib – opiekun Maria Zygmunt

Szkolny konkurs plastyczny „Mój czworonożny przyjaciel”
Grupa młodsza
• I miejsce Jakub Jarosz Ia, Zofia Szmyd Ia, Katarzyna Penar Ia, Melania Kielar Ib, Bartłomiej Fijałkowski IIa
• II miejsce Natalia Trygar Ia, Zuzanna Szpara Ia, Lena Pniak Ib
• III miejsce Ewa Dudek Ib i Paweł Zabawski Ib

Grupa starsza
• I miejsce Zuzanna Ziembicka IIIa, Wiktoria Rygiel IVa, Martyna Biernacka IVa
• II miejsce Julia Haliniak IIIb, Julia Turek IVa, Emilia Boczar IVb, Łukasz Stachura IVb
• III miejsce Daria Trygar IIIa, Alicja Jaworska IIIa, Julia Wais IVa, Jakub Haliniak IVa

Szkolny konkurs fotograficzny „Fotograficzne Wędrówki po Iwoniczu - jesień”
Kategoria I
• I miejsce Maciej Zięba VIb, Filip Ćwięka IVa, Emilia Boczar IVb
• II miejsce Maria Jurczyk IVb, Karol Jurczyk IVb
• III miejsce Alicja Zajdel kl.6a, Mateusz Kandefer Va
• wyróżnienie Karolina Kuliga Vb

Kategoria II
• II miejsce Julia Bogaczyk IIIG, Anna Kawałek IIIG
• wyróżnienie Oliwia Zajdel IIIG

Szkolny konkurs na kartkę świąteczną w języku obcym
Język angielski
Klasy I-III
• I miejsce Oliwia Starowiejska IIIb, Jakub Wcisło Ia
• II miejsce Adrianna Górska IIIa, Wojciech Kandefer IIIb
• III miejsce Julita Sroka Ib i Jakub Kielar IIIb

Klasy IV-VI
• I miejsce Adam Zygmunt VIa
• II miejsce Martyna Biernacka IVa, Miłosz Pacholczyk IVa
• III miejsce Szymon Jarosz Va, Barbara Kielar VIa

Klasy VII i klasy gimnazjalne
• I miejsce Aleksandra Kielar IIG, Natalia Lorens VIIa
• II miejsce Magdalena Łoś IIG, Urszula Dróbek VIIb, Alda Skraqi VIIa
• I miejsce Filip Kandefer IIG, Dominik Pacholczyk VIIa

Język niemiecki
Klasy IV-VII i klasy gimnazjalne
• I miejsce Natalia Lorens VIIa
• II miejsce Urszula Dróbek VIIb
• III miejsce Julia Bogaczyk IIIG

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

Etap powiatowy XVIII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
• II miejsce Paweł Foremny Va, Dominik Grysztar Vb, Filip Jakubowicz Vb, Rafał Jarosz Va, Szymon Kinel Vb, Szymon Lorenc Vb, Mateusz Nycz Vb, Paweł Penar IVa, Gabriel Rajchel Va – opiekun Marcin Jasiński

Etap gminny XVIII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
• I miejsce Paweł Foremny Va, Dominik Grysztar Vb, Filip Jakubowicz Vb, Rafał Jarosz Va, Szymon Kinel Vb, Szymon Lorenc Vb, Mateusz Nycz Vb, Paweł Penar IVa, Gabriel Rajchel Va – opiekun Marcin Jasiński

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
• IV miejsce Jakub Michalczyk IIIG i Marcin Kenar IIIG – opiekun Marcin Jasiński

Powiatowy Turniej Siatkarski Drużyn Mieszanych
• II miejsce Patrycja Boczar IIG, Wiktoria Dudzińska IIG, Karolina Ziembicka IIG, Alda Skraqi VII, Szymon Krupa IIG, Miłosz Nycz IIG, Adrian Leśniak IIG, Miłosz Studziński IIG – opiekun Ewa Rygiel

Powiatowy II Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt
• IV miejsce Oliwia Szafran VIIa, Wiktoria Padacz VIIa, Urszula Dróbek VIIb, Paulina Penar VIb, Wiktoria Bulik VIb, Kinga Kinel VIb, Julia Zięba VIa, Wiktoria Stanisz VIb – opiekun Ewa Rygiel

Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym kl. IV-VI
• I miejsce Laura Węglowska VIb i Anna Kandefer Va – opiekun Ewa Rygiel, Marcin Jasiński

INNE KONKURSY

Konkurs turystyczno – krajoznawczy w czasie XV Rajdu Zimowego
• III miejsce Jakub Krukar VIb i Wiktor Czerwieński IIIG - opiekun E.Rygiel

Konkurs przyrodniczo – ekologiczny w czasie XV Rajdu Zimowego
• III miejsce Milena Bogaczyk Vb - opiekun E.Rygiel

Relacja z XIV Rajdu Andrzejkowego
• wyróżnienie Natalia Lorens VIIa – opiekun E.Rygiel
• wyróżnienie Kinga Kopczyk VIb – opiekun E. Rygiel

Konkurs turystyczno – krajoznawczy w czasie XLVII Ogólnopolskiego Dukielskiego Zlotu Turystów
• I miejsce Kamila Szczurek VIb - opiekun E.Rygiel

Konkurs ekologiczno–przyrodniczy w czasie XLVII Ogólnopolskiego Dukielskiego Zlotu Turystów
• I miejsce Julia Jasińska VIa - opiekun E.Rygiel
• II miejsce Kamila Szczurek VIb - opiekun E.Rygiel

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy:
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - finał wojewódzki:
Konkurs o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie (klasy IV-VI SP) - eliminacje gminne:
Konkurs o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie (klasy VII SP - III Gim) - eliminacje gminne: