[2001/2002]
[2002/2003]
[2003/2004]
[2004/2005]
[2005/2006]
[2006/2007]
[2007/2008]
[2008/2009]
[2009/2010]
[2010/2011]
[2011/2012]
[2012/2013]
[2013/2014]
[2014/2015]
[2015/2016]
[2016/2017]
[2017/2018]
[2018/2019]
Rok szkolny 2010/2011
KONKURSY WIEDZY
Kuratoryjny konkurs z historii:
- udział w etapie rejonowym - Paweł Rymarowicz - kl. VIa - opiekun M. Szajna
Gminny konkurs czytelniczy „Polskie miasta w baśni i legendzie”:
- I miejsce – Weronika Karnasiewicz IIa – opiekun J. Kielar
- II miejsce – Jagoda Smolińska Ia – opiekun B. Milińska
- II miejsce - Wiktoria Nycz IIIb – opiekun M. Zygmunt
- III miejsce - Filip Kandefer Ib – opiekun L. Welz
Gminny konkurs ortograficzny „Zostań mistrzem ortografii”:
- I miejsce - Izabela Znój IVa – opiekun M. Skotnicka
- I miejsce - Karolina Skotnicka Vb - opiekun M. Skotnicka
- II miejsce - Bartosz Sroka IIIb - opiekun M. Zygmunt
- III miejsce - Magdalena Loś VIa - opiekun A. Jaracz
- III miejsce - Angelika Karnasiewicz VIb - opiekun A. Jaracz
- III miejsce - Weronika Karnasiewicz IIa – opiekun J. Kielar
Konkurs Historyczny Oxford:
- Laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Joanna Boczar VIb – opiekun M. Szajna
- Laureat II stopnia - Karol Menet Vb - opiekun M. Szajna
- Laureat II stopnia - Piotr Bolanowski VIb - opiekun M. Szajna
Konkurs Matematyczny Oxford:
- Laureatka I stopnia - Izabela Znój IVa – opiekun K. Śnieżek
- Laureatka II stopnia - Anna Łanowy Va - opiekun K. Śnieżek
Konkurs Języka Angielskiego Oxford:
- Laureatka I stopnia - Izabela Znój IVa – opiekun E. Penar
Konkurs Języka Polskiego Oxford:
- Laureatka II stopnia - Karolina Skotnicka Vb – opiekun M. Skotnicka
Szkolny konkurs „Matematyczny czar par” klas V
- I miejsce - Michał Ulijaszyk, Damian Szafran Va – opiekun K. Śnieżek
Szkolny konkurs „Matematyczny czar par” klas IV
- I miejsce - Izabela Znój, Oktawia Kinel IVa – opiekun K. Śnieżek
KONKURSY PLASTYCZNE
Gminny Konkurs Plastyczny „O Wielki Pędzel”
- I miejsce - Albrycht Szymon VIb - opiekun L.Szubrycht
- III miejsce - Anabella Krupa Va - opiekun L.Szubrycht
- wyróżnienie - Adrianna Nycz kl IIb - opiekun D.Ruszała
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie”:
- I miejsce - Julia Gościńska Ia - opiekun D. Ruszała
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo i higiena pracy w gospodarstwie rolnym”:
- nagroda - Milena Żebracka IIb, Beata Kandefer IIb - opiekun D. Ruszała
Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”:
- III miejsce - Julia Gościńska Ia – opiekun D. Ruszała
Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”:
- wyróżnienie - Julia Gościńska Ia – opiekun D. Ruszała
Eliminacje wojewódzkie Konkursu Plastycznego Magurskiego Parku Narodowego „W lesie i o lesie”:
- wyróżnienie - Mirosław Szybka Ia – opiekun D. Ruszała
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Co wiemy o ropie naftowej”:
- I miejsce - Milena Żebracka IIb – opiekun D. Ruszała
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży Pogranicza „Kredki”:
- Finalistka - Maja Adamiak IIIb – opiekun D. Ruszała
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Europa naszym wspólnym domem”:
- wyróżnienie - Aleksandra Such kl. 0 – opiekun D. Baran
Gminny Konkurs Plastyczny „Ulubione miejsca Ojca Świętego Jana Pawła II”:
- wyróżnienie - Alda Skragi kl. 0 – opiekun D. Baran
- wyróżnienie - Wiktoria Padacz kl. 0 – opiekun D. Baran
Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza:
- I miejsce - Jakub Kielar Ib – opiekun L. Welz
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Talerz zdrowia”:
- III miejsce - zespół klasowy klasy Ib – opiekun L. Welz
KONKURSY MUZYCZNE I PRZEGLĄDY TEATRALNE
Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych:
- wyróżnienie - Milena Żebracka IIb - opiekun D.Ruszała
XII Gminny Przegląd Kolęd Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych:
- wyróżnienie kat. solista grupa młodsza - Marcelina Grysztar IIIb - opiekun A. Gaweł
- III miejsce kat. grupa teatralna kl. młodsze - IIIa,b - opiekun E. Graboś, M. Zygmunt
- I miejsce kat. grupa teatralna kl. IV-VI - klasa VIa, VIb - opiekun A.Jaracz, D. Ruszała
- I miejsce kat. kl. IV-VI solista - Adrian Frydrych VIb - opiekun L. Gazda
- wyróżnienie kat. kl. IV-VI solista - Karolina Skotnicka IVb - opiekun L. Gazda
I Powiatowy Konkurs Piosenki:
- II miejsce – Alicja Menet IIIb – opiekun M. Zygmunt
- Wyróżnienie - Marcelina Grysztar IIIb – opiekun M. Zygmunt
ZAWODY SPORTOWE
wojewódzkie „Jesienne biegi przełajowe”:
- III miejsce - Anna Łanowy Va - opiekun E. Rygiel
- II miejsce - Agnieszka Jung IVa - opiekun E. Rygiel
Gminne indywidualne biegi przełajowe:
- II miejsce - Anna Łanowy Va - opiekun E. Rygiel
- II miejsce - SP Iwonicz - opiekun E. Rygiel, M. Jasiński
Gminny Andrzejkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej:
- II miejsce – drużyna kl. I-III - opiekun E. Rygiel, M. Jasiński
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego:
- I miejsce - Joanna Boczar VIb - opiekun E. Rygiel
- II miejsce - Anna Łanowy Va - opiekun E. Rygiel
- III miejsce - Izabela Grysztar VIa - opiekun E. Rygiel
- I miejsce - Daniel Such Vb - opiekun M. Jasiński
- II miejsce - Piotr Wołczański VIb - opiekun M. Jasiński
- III miejsce - Szymon Albrycht VIb - opiekun M. Jasiński
Gminny Turniej Piłki Nożnej:
- IV miejsce – SP Iwonicz - opiekun M. Jasiński
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini-koszykówce:
- II miejsce – dziewczęta - opiekun E. Rygiel
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini–siatkówce:
- II miejsce – dziewczęta kl. V-VI – opiekun E. Rygiel
- II miejsce - chłopcy kl. V-VI – opiekun M. Jasiński
Gminne IMS w tenisie stołowym:
- II miejsce - dziewczęta kl. V – opiekun E. Rygiel, M. Jasiński
- I miejsce - chłopcy kl. V–VI – opiekun M. Jasiński
Gminne IMS w konkursie „Baw się z nami”:
- II miejsce Kl. II-III - opiekun E. Rygiel, M. Jasiński
KONKURSY BRD
Międzywojewódzki Turniej Ligi Mistrzów BRD w Hucie Krzeszowskiej:
- II miejsce drużynowo - Jan Rudek VIb, Angelika Aszklar VIb, Maciej Zajdel VIa - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- I miejsce indywidualnie - Jan Rudek VIb - opiekun J. Kielar, L. Krukar
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (finał wojewódzki):
- III miejsce drużynowo - Jan Rudek VIb, Szymon Albrycht VIb, Maciej Zajdel VIa – opiekun J. Kielar, L. Krukar
Konkurs o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie (finał):
- I miejsce drużynowo - Jan Rudek VIb, Szymon Albrycht VIb, Maciej Zajdel VIa – opiekun J. Kielar, L. Krukar
- I miejsce ind. - Jan Rudek VIb – opiekun J. Kielar, L. Krukar
- III miejsce ind. - Szymon Albrycht VIb – opiekun J. Kielar, L. Krukar
Konkursy PTTK
Konkurs turystyczno – krajoznawczy:
- III miejsce - Adrian Frydrych VIb – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
Konkurs ekologiczny:
- III miejsce - Wiktoria Smolińska IVa – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
- I miejsce - Wiktoria Smolińska IVa – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
- II miejsce - Izabela Znój IVa – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
- III miejsce - Karolina Skotnicka Vb – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
- II miejsce - Izabela Znój IVa – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
Konkurs wiedzy o Łukasiewiczu”:
- II miejsce - Karolina Skotnicka Vb – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
- III miejsce - Maciej Dobrowolski VIa – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
- III miejsce - Agnieszka Jung IVa – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
Konkurs turystyczno-krajoznawczy:
- II miejsce - Karolina Skotnicka Vb - opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
Powiatowe konkursy organizowane przez Komendę Hufca ZHP Krosno
„Najpiękniejszy stroik wielkanocny”:
- I miejsce - gromada zuchowa „Wesołe pląsy” - opiekun A.Gaweł
„Konkurs piosenki wiosennej”:
- II miejsce - gromada zuchowa „Wesołe pląsy” - opiekun A. Gaweł
„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”:
- I miejsce - Sara Chłap IIIa, Marcelina Grysztar IIIb - opiekun A. Gaweł
- II miejsce - Gabriela Stachura IIIb, Julia Chłap IIa - opiekun A. Gaweł
- III miejsce - Alicja Menet IIIb - opiekun A. Gaweł
„Najpiękniejsza pisanka”:
- I miejsce - Maja Adamiak IIIb - opiekun A. Gaweł
- II miejsce - Weronika Kielar IIIb - opiekun A. Gaweł
- III miejsce - Angelika Gutkowska IIIa - opiekun A. Gaweł
„Najpiękniejsza kartka wielkanocna”:
- I miejsce - Weronika Kielar IIIb - opiekun A. Gaweł
- II miejsce - Alicja Menet IIIb - opiekun A. Gaweł
- III miejsce - Kamila Krupa IIIa - opiekun A. Gaweł
INNE KONKURSY
Konkurs przyrodniczo – ekologiczny podczas rajdu andrzejkowego:
- II miejsce - Zuzanna Litwin kl Vb – opiekun E. Rygiel
Powiatowy konkurs Powitanie jesieni, konkurs na „Miss jesieni”:
- I miejsce - Gabriela Stachura IIIb – opiekun A. Gaweł
Powiatowy zuchowy konkurs piosenki jesiennej:
- II miejsce - gromada zuchowa – opiekun A. Gaweł
XII Gminny Konkurs Tańca „Twist”:
- Grand Prix - kl. VIa, VIb – opiekun E. Rygiel