[2001/2002]
[2002/2003]
[2003/2004]
[2004/2005]
[2005/2006]
[2006/2007]
[2007/2008]
[2008/2009]
[2009/2010]
[2010/2011]
[2011/2012]
[2012/2013]
[2013/2014]
[2014/2015]
[2015/2016]
[2016/2017]
[2017/2018]
[2018/2019]
Rok szkolny 2011/2012
KONKURSY WIEDZY
Konkurs j. angielskiego:
- Udział w etapie wojewódzkim - Michał Ulijaszyk – opiekun E. Penar
Krośnieński konkurs Matematyczny:
- Kwalifikacja do finału - Izabela Znój, Wiktoria Smolińska – opiekun K. Śnieżek
Konkurs Biblijny:
- Udział w dekanacie - Wiktoria Smolińska, Karolina Skotnicka, Zuzanna Litwin – opiekun Ks. J. Sroka
Ogólnopolski Konkurs Oxford język angielski:
- Laureat I stopnia z wyróżnieniem - Alicja Menet kl IVb - opiekun E. Penar
- Laureat II stopnia – Izabela Znój kl Va - opiekun E. Penar
Ogólnopolski Konkurs Oxford historia:
- Laureat II stopnia – Izabela Znój Va - opiekun M. Szajna
Ogólnopolski Konkurs Oxford matematyka:
- Laureat I stopnia z wyróżnieniem - Izabela Znój Va - opiekun K. Śnieżek
- Laureat I stopnia - Karol Menet VIb - opiekun K. Śnieżek
- Laureat II stopnia - Anna Łanowy VIa - opiekun K. Śnieżek
- Laureat III stopnia - Zuzanna Litwin VIb - opiekun K. Śnieżek
- Laureat III stopnia - Alicja Menet IVb - opiekun K. Śnieżek
Ogólnopolski Konkurs Oxford j. polski:
- Laureat III stopnia – Wiktoria Nycz IVb - opiekun A. Jaracz
Ogólnopolski konkurs „Piję sok przez cały rok”:
- I miejsce w województwie i V miejsce w kraju – Klasa Ib - opiekun M. Zygmunt
KONKURSY PLASTYCZNE
Gminny Konkurs Plastyczny „O Wielki Pędzel”
- I miejsce - Kandefer Bartłomiej kl Ia – opiekun A. Prejsnar
- II miejsce - Padacz Wiktoria kl Ia - opiekun A. Prejsnar
- III miejsce - Kuc Zuzanna kl IV a – opiekun D. Ruszała
- I miejsce - Szczurek Urszula kl Vb - opiekun M. Kenar-Szczurek
- II miejsce - Ulijaszyk Michał kl VIa - opiekun M. Kenar-Szczurek
- II miejsce - Kielar Weronika kl Vb - opiekun M. Kenar-Szczurek
Powiatowy Konkurs plastyczny magurskiego Parku Narodowego „Życie drzewa”:
- II miejsce - Padacz Wiktoria kl Ia – opiekun D. Ruszała
XIX Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych:
- wyróżnienia - Karolina Ziembicka kl IIa, Milena Żebracka kl IIIb – opiekun D. Ruszała
- wyróżnienie - Kacper Kandefer kl Ia – opiekun M. Jakubowicz
XIII Gminny Przegląd Kolęd Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych:
- wyróżnienie - kat. solista grupa młodsza - Katarzyna Such kl IIIb – opiekun J. Wosiewicz
- wyróżnienie - kat. grupa teatralna kl młodsze - Klasy IIIa, IIIb - opiekun J. Wosiewicz, J. Kielar
- I miejsce - kat. solista grupa starsza - Menet Alicja kl IVb - opiekun R. Mercik
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”:
- II miejsce w powiecie - Trygar Aleksandra kl IIb - opiekun D. Ruszała
Gminny Konkurs Muzyczny - „Przypomnijmy polską piosenkę”:
- III miejsce - Filip Czopowik kl Ia
Gminny Konkurs piosenki angielskiej:
- Wyróżnienie - Anna Łanowy kl VI - opiekun E. Penar
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Czyste wody - zdrowe ryby”:
- Wyróżnienie - Patryk Winiarski kl Ib - opiekun D. Ruszała
- Wyróżnienie - Urszula Kielar kl Ib - opiekun D. Ruszała
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Co wiemy o ropie naftowej”:
- III miejsce - Patryk Winiarski kl Ib - opiekun D. Ruszała
- II miejsce - Weronika Kielar - opiekun D. Ruszała
Gminny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza kartka świąteczna”:
- Wyróżnienie - Julia Nogal 0b - opiekun I. Nycz
- Wyróżnienie - Julia Rokita 0a - opiekun D. Baran
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Witaj wiosno”:
- Wyróżnienie - Emilia Prejsnar 0a - opiekun D. Baran
Gminny Konkurs Plastyczny „JP II papież kochający dzieci”:
- Wyróżnienie - Julia Nogal 0b - opiekun I. Nycz
- Wyróżnienie - Emilia Prejsnar 0a - opiekun D. Baran
Euroregionalny Konkurs Plastyczny „Palma, pisanka, wieniec”:
- Nagroda - Milena Żebracka IIIb - opiekun D. Ruszała
- Nagroda - Karolina Ziembicka IIa - nagroda - opiekun D. Ruszała
- Nagroda - Katarzyna Such III - opiekun D. Ruszała
KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE
Wojewódzkie IMS w Indywidualnych Biegach Przełajowych:
- III miejsce - Kacper Czopowik kl VI b - opiekun M. Jasiński
- II miejsce - Agnieszka Jung IVa - opiekun E. Rygiel
Gminne IMS w Indywidualnych Biegach Przełajowych:
- III miejsce - Adamiak Maja kl IVb – opiekun E. Rygiel
- III miejsce - Jakubowicz Grzegorz kl IVb - opiekun M. Jasiński
Wojewódzkie „Jesienne biegi przełajowe” Iwonicz 2011:
- III miejsce - SP Iwonicz - E. Rygiel, M. Jasiński
- II miejsce - Kacper Czopowik kl VIb – opiekun M. Jasiński
Gminne IMS w tenisie stołowym:
- I miejsce - chłopcy - opiekun M. Jasiński
- II miejsce - dziewczynki – opiekun E. Rygiel
Gminny Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska:
- I miejsce - chłopcy - opiekun M. Jasiński
Gminne IMS w mini piłce siatkowej:
- I miejsce - dziewczęta kl V-VI - opiekun E. Rygiel
Powiatowe IMS w mini piłce siatkowej:
- V miejsce - dziewczęta kl V-VI - opiekun E. Rygiel
Gminne IMS w tenisie stołowym:
- II miejsce - Agata Kandefer kl V, Anna Łanowy kl VI - opiekun E. Rygiel
Gminny Konkurs „Baw się z nami”:
- II miejsce - uczniowie kl III - opiekun J. Kielar, J. Wosiewicz
Gminny Konkurs Tańca „Twist”:
- wyróżnienie - koło taneczne - opiekun E. Rygiel
Powiatowe I Biegi im. Rotmistrza Witolda Pileckiego:
- II miejsce - Oliwia Zajdel kl III - opiekun J. Wosiewicz
- II miejsce - Patryk Winiarski kl I - opiekun M. Zygmunt
- III miejsce - Kacper Klich kl I - opiekun M. Zygmunt
- II miejsce - Mateusz Kielar 0 - opiekun I.Nycz
- III miejsce - Jonatan Kuczała 0 - opiekun I. Nycz
- I miejsce - Maja Adamiak kl IVb - opiekun E. Rygiel
- I miejsce - Miłosz Nycz kl IIa - opiekun B. Milińska
- I miejsce - Aleksandra Kielar kl IIa - opiekun B. Milińska
- III miejsce - Karolina Ziembicka kl IIa - opiekun B. Milińska
INNE KONKURSY
Powiatowy Konkurs przyrodniczo – ekologiczny podczas XXXVIII Młodzieżowego Złazu po Ziemi Krośnieńskiej:
- II miejsce - Smolińska Wiktoria kl Va – opiekun E. Rygiel
- III miejsce - Litwin Zuzanna kl Vb – opiekun E. Rygiel
Powiatowy Konkurs turystyczno-krajoznawczy podczas XLI Ogólnopolskiego Dukielskiego Zlotu Turystów:
- III miejsce - Litwin Zuzanna kl Vb – opiekun E. Rygiel
Powiatowy Konkurs „Najpiękniejsza jesień”:
- I miejsce - gromada zuchowa „Wesołe Pląsy” - opiekun J. Kielar
Powiatowy Konkurs Piosenki Mikołajkowej:
- III miejsce - gromada zuchowa „Wesołe Pląsy” – opiekun J. Kielar
Powiatowy Konkurs PTTK turystyczno-krajoznawczy:
- I miejsce - Jacek Niziołek kl VI - opiekun K. Bargieł, E.Rygiel
- I miejsce - Zuzanna Litwin kl V - opiekun K. Bargieł, E.Rygiel
- II miejsce - Karolina Wdowiarz kl V - opiekun K. Bargieł, E.Rygiel
- II miejsce - Jacek Niziołek kl VI - opiekun K. Bargieł, E.Rygiel
- II miejsce - Izabela Znój IVa – opiekun E. Rygiel, K. Bargieł
- III miejsce - Dominik Litwin kl V - opiekun K. Bargieł, E.Rygiel
Powiatowy Konkurs BRD „Bezpieczna droga – Krosno 2012”:
- I miejsce drużynowo - Dominik Litwin, Szymon Tekieli, Izabela Znój kl V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- I miejsce – Dominik Litwin kl V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- II miejsce – Szymon Tekieli kl V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- III miejsce – Izabela Znój kl V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
Powiatowy Konkurs BRD „Ogólnopolski turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym”:
- II miejsce drużynowo – Dominik Litwin, Szymon Tekieli, Izabela Znój kl V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
Międzypowiatowy Konkurs BRD o Puchar Dyrektora WORD:
- I miejsce drużynowo – Szymon Tekieli, Izabela Znój, Agata Kandefer kl V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- I miejsce – Agata Kandefer kl V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- II miejsce – Izabela Znój kl V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- VI miejsce – Szymon Tekieli kl V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
Powiatowy Konkurs na najaktywniejszą gromadę hufca:
- I miejsce - Gromada zuchowa „Wesołe pląsy” - opiekun J. Kielar