[2001/2002]  [2002/2003]  [2003/2004]  [2004/2005]  [2005/2006]  [2006/2007]  [2007/2008]  [2008/2009]  [2009/2010]  [2010/2011]  [2011/2012]  [2012/2013]  [2013/2014]  [2014/2015]  [2015/2016]  [2016/2017] 



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNEGO 2016/2017



KONKURSY WIEDZY

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
• VI miejsce w województwie Julia Zięba Va – opiekun Monika Szajna

Konkurs Historyczny organizowany przez Kuratora Oświaty - etap wojewódzki
• Finalistka Natalia Lorens VIa – opiekun Maria Szajna

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
• Finalista Filip Czopowik VIa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś

Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny
• Wyróżnienie Filip Czopowik VIa – opiekun Monika Szajna

Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka
• Laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Jakub Szajna IIIa, Jakub Haliniak IIIa - opiekun Anna Prejsnar
• Laureaci I stopnia: Filip Ćwięka IIIa, Paweł Penar IIIa, Anna Szczurek IIIb, Dawid Zięba IIIb, Rafał Kandefer IIIb - opiekun Anna Prejsnar, Bożena Lorens
• Laureaci II stopnia: Dawid Zeliaś IIIb, Julia Zięba Va, Filip Czopowik VIa, Kinga Kinel VIb, Dominika Akslar VIb - opiekun Monika Szajna
• Laureaci III stopnia: Szymon Kandefer IVb, Amelia Foremny VIb - opiekun Monika Szajna

KONKURSY PLASTYCZNE, MUZYCZNE, TEATRALNE

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mamo, tato nie pal”
• wyróżnienie Maria Zając oddział przedszkolny - opiekun D.Baran

Wojewódzki VI Konkurs Plastyczny „Pod kolorowym parasolem jesieni”
• II miejsce Dawid Zeliaś kl III b – opiekun M.Zygmunt

Gminny XIX Konkurs plastyczny „O wielki pędzel”
• wyróżnienie Martyna Biernacka IIIa Łukasz Stachura IIIb – opiekun M. Zygmunt

Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych – „Jasełka 2017”
• I miejsce Grupa teatralna kl V VI – opiekun s.D.Pruś

XIX Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych
• I miejsce Grupa teatralna kl V VI – opiekun s.D.Pruś
• II miejsce Grupa teatralna kl IV- VI – opiekun A.Szczurek, Mn Szajna
• II miejsce Milena Bogaczyk kl IVb – opiekun R. Mercik
• wyróżnienie Anna Szczurek kl IIIb Kamila Szczurek kl Vb- opiekun R.Mercik

Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria” - kategoria konkurs plastyczny
kategoria klas I-III
• I miejsce Julia Uliasz IIa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• II miejsce Zuzanna Kruszelnicka IIa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• II miejsce Julia Lorens IIa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Karolina Skraqi IIb – opiekun s.Benedykta Danuta Pruś
kategoria klas IV-VI
• II miejsce Alicja Zajdel Va – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• III miejsce Alda Skraqi VIa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Wanessa Albrycht Va – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś

VI Powiatowy Konkurs Pieśni Religijnej pt. „Śpiewajmy Świętym”
• II miejsce Filip Czopowik VIa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś

XXI Gminny Konkurs Piosenki
• I miejsce Paulina Szelc VIa – opiekun Robert Mercik
• wyróżnienie Emilia Czekaj VIa – opiekun Robert Mercik
• wyróżnienie Kinga Kopczyk Vb – opiekun Robert Mercik

Powiatowy Konkurs „Warto być Polakiem”
Kategoria plakat:
• I miejsce Michalina Trygar Va, kat. plakat – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• III miejsce Emilia Kandefer VIb kat. plakat – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Julia Lorans IIa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Karolina Skraqi IIb – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Martyna Litwin IVa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Kinga Kinel Vb – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Jakub Kandefer Va – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Urszula Dróbek VIb – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Urszula Dróbek VIb – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Jakub Kandefer Va – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Karolina Skraqi IIb – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
Kategoria wypracowania:
• wyróżnienie Natalia Lorens VIa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
Kategoria poezja:
• I miejsce Rafał Kandefer IIIb – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienie Alda Skraqi VIa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś

Szkolny Konkurs „Ksiądz Antoni Podgórski - człowiek wiary i wyobraźni miłosierdzia”
• I miejsce Julia Jasińska i Julia Zięba z klasy Va /praca zespołowa/ – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• II miejsce Anna Kandefer IVa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• III miejsce Natalia Rajchel VIb – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś
• wyróżnienia Kinga Michalczyk Va, Weronika Nowak Va, Martyna Litwin IVa – opiekun s. Benedykta Danuta Pruś

Gminny Konkurs Tańca „Twist”
• wyróżnienie specjalne Wiktoria Bulik Vb, Kamila Szczurek Vb, Kinga Kinel Vb, Paulina Penar Vb, Anna Szajna Vb
• wyróżnienie specjalne Kl IIIb – opiekun Bożena Lorens

Konkurs Plastyczny „Palma Wielkanocna”
• wyróżnienie dla wszystkich dzieci z oddziału przedszkolnego Iza Nycz, Danuta Baran

Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II - Przyjaciel
• wyróżnienia Szymon Szajna, Ewa Dudek, Natalia Czerwieńska – opiekun Danuta Baran, Iza Nycz

Rejonowy Konkurs Ekologiczny „Wesoły i kolorowy strój antysmogowy”
• II miejsce Maciej Tomkowicz IVb, Paulina Czekaj IVa – opiekun Krystyna Bargieł

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
• I miejsce Laura Węglowska Vb – opiekun E.Rygiel
• II miejsce Daria Chłap kl VIa – opiekun E.Rygiel
• III miejsce Paulina Penar Vb – opiekun E.Rygiel
• I miejsce Jakub Krupa VIa – opiekun M. Jasiński
• II miejsce Gabriel Rajchel IVa – opiekun M. Jasiński
• III miejsce Kacper Kandefer VIa– opiekun M. Jasiński

Szkolny Turniej Gry w Warcaby
• I miejsce Daniel Kuczała Va - opiekun E.Rygiel
• II miejsce Bartosz Bolanowski IVa - opiekun E.Rygiel
• III miejsce Kinga Kinel VIb - opiekun E.Rygiel

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe
• Awans do powiatu: drużyna dziewcząt: Czekaj Emilia VIa, Szelc Paulina VIa, Zajdel Alicja Va, Jasińska Julia Va, Rogal Julia Va, Prejsnar Emilia Vb, Kielar Agnieszka Vb, Bulik Wiktoria Vb, Węglowska Laura Vb, Kinel Kinga Vb, Szczurek Kamila Vb –opiekun E.Rygiel
• Awans do powiatu: drużyna chłopców: Krupa Jakub VIa, Winiarski Patryk VIb, Kuczała Daniel Va, Kandefer JakubVa. Va, Czopowik Filip VIa, Nogal Sebastian VIb, Zabawski Maciej VIb, Tomkowicz Maciej Vb, Klich Kacper VIb, Kielar Mateusz Va –opiekun M.Jasiński

Gminne IMS w Tenisie Stołowym
• I miejsce dziewczęta Laura Węglowska kl. Vb, Paulina Penar Vb – opiekun E.Rygiel
• I mmiejsce chłopcy Jakub Krupa VIa, Kacper Kandefer VIa –opiekun M. Jasiński

Gminna Olimpiada Tenisa Stołowego
• I miejsce Anna Kandefer IVa – opiekun Ewa Rygiel
• II miejsce Daria Chłap VIa – opiekun Ewa Rygiel

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej
• II miejsce dziewczęta - opiekun Ewa Rygiel
• I miejsce chłopcy – opiekun Marcin Jasiński

Gminne IMS w tenisie stołowym
• I miejsce dziewczynki Laura Węglowska Vb, Paulina Penar Vb – opiekun Ewa Rygiel
• I miejsce chłopcy Kacper Kandefer VIa, Jakub Krupa VIa – opiekun Marcin Jasiński

Powiatowe IMS w tenisie stołowym
• III miejsce dziewczynki Laura Węglowska Vb, Paulina Penar Vb – opiekun Ewa Rygiel
• III miejsce chłopcy Kacper Kandefer VIa, Jakub Krupa VIa – opiekun Marcin Jasiński

Gminne IMSZ w Mini Piłce Koszykowej
• II miejsce dzi Kl V-VI – opiekun Ewa Rygiel

Powiatowe IMSZ
• I miejsce chłopcy klasy V-VI – opiekun Marcin Jasiński

Gminne IMSZ „Baw się z nami”
• I miejsce klasy IIIab – opiekun Marcin Jasiński, Anna Gaweł

Półfinał Wojewódzki IMS w Pływaniu
• II miejsce Julia Jasińska Va – opiekun Marcin Jasiński

Szkolny turniej Badmintona
Kategoria klas V
• I miejsce Pietrasz Paulina – opiekun Ewa Rygiel
• II miejsce Wiktoria Bulik – opiekun Ewa Rygiel
• III miejsce Julia Zięba – opiekun Ewa Rygiel
Kategoria klas VI
• I miejsce Natalia Lorens – opiekun Ewa Rygiel
• II miejsce Urszula Dróbek – opiekun Ewa Rygiel
• III miejsce Dominika Szczepek – opiekun Ewa Rygiel

INNE KONKURSY

Konkurs ekologiczno –przyrodniczy w czasie XIII Rajdu Andrzejkowego.
• I miejsce Kamila Szczurek kl Vb - opiekun E.Rygiel

Konkurs turystyczno – krajoznawczy w czasie XLIII Młodzieżowego Złazu po Ziemi Krośnieńskiej
• I miejsce Kamila Szczurek Vb – opiekun E.Rygiel
• II miejsce Jakub Kandefer Va – opiekun E. Rygiel
• III miejsce Kinga Kopczyk kl Vb – opiekun E. Rygiel

Konkurs turystyczno – krajoznawczy i ekologiczno–przyrodniczym. Podczas XLVI Ogólnopolskiego Dukielskiego Zlotu Turystów
• I miejsce Natalia Lorens VIa - opiekun E.Rygiel
• II miejsce Kamila Szczurek Vb –opiekun E. Rygiel
• I miejsce Maciej Zabawski VIb – opiekun E. Rygiel

Powiatowy, Zuchowy Konkurs na kartkę bożonarodzeniową
• I miejsce Wiktoria Bąk kl II b – opiekun A.Gaweł

Powiatowy, Zuchowy Konkurs na stroik bożonarodzeniowy
• I miejsce Zofia Dudek kl IIa – opiekun A.Gaweł

Powiatowy, Zuchowy Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową
• I miejsce Zuzanna Kruszelnicka kl II a – opiekun A.Gaweł

Szkolny Konkurs Sudoku
• I miejsce Kamila Szczurek kl. Vb – opiekun Iwona Tekieli
• II miejsce Julia Zięba kl. Va – opiekun Monika Szajna
• III miejsce Jakub Kandefer kl. Va – opiekun Monika Szajna

Szkolny Konkurs „Razem tworzymy bezpieczny Internet”- opiekun Maria Szajna
Kategoria plakat
• I miejsce Daria Chłap - kl. VIa
• Wyróżnienia Joanna Such IIIb, Maria Jurczyk IIIb, Oskar Jakubowicz IIIb, Aleksandra Bek IIIb, Emilia Boczar IIIb, Kacper Kandefer IIIb, Karol Jurczyk IIIb, Anna Szczurek IIIb, Paulina Czekaj IVa
Kategoria wiersz lub list do Internauty
• I miejsce Szymon Jarosz IVa
• Wyróżnienia Dominika Michalczyk VIb Natalia Lorens VIa
Kategoria prezentacja multimedialna
• I miejsce Milena Bogaczyk IVb i Wiktoria Stanisz Vb
• Wyróżnienia Filip Czopowik VIa, Radosław Czekański IVa, Dominik Pacholczyk VIa