[2001/2002]
[2002/2003]
[2003/2004]
[2004/2005]
[2005/2006]
[2006/2007]
[2007/2008]
[2008/2009]
[2009/2010]
[2010/2011]
[2011/2012]
[2012/2013]
[2013/2014]
[2014/2015]
[2015/2016]
[2016/2017]
[2017/2018]
[2018/2019]
Rok szkolny 2003/2004
KONKURSY WIEDZY
Interdyscyplinarny Konkurs Humanistyczny
- Finalista - Michał Zajdel
Interdyscyplinarny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy
- Finaliści - Michał Zajdel, Paweł Kubit
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALFIK"
- VIII m w województwie - Kamil Kandefer
KONKURSY PLASTYCZNE
Ogólnopolski Konkurs "Twój Dzień Wody"
Gminny Konkurs Plastyczny "O Wielki Pędzel"
- wyróżnienie - Dominika Such
Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
XI Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
- II m - Alicja Szubrycht
- wyróżnienie - Dominika Kinel, Jakub Dróbek
III Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Nasz Zamek wczoraj, dziś i jutro"
- wyróżnienie - Dominika Kinel
Rejonowy Konkurs "Zostań członkiem LOP-u
- II m - Alicja Szubrycht
- III m - Paulina Krupa
Konkurs "75 lat LOP-u"
- I m - Katarzyna Kordyś
- III m - Dominika Kinel
KONKURSY I PRZEGLĄDY TEATRALNE
Gminny Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych
- III m - grupa teatralna kl. IIIa i IIIb
- wyróżnienie - kółko artystyczne - grupa "Kurtyna"
- wyróżnienie - Agata Kielar
VII Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza
- I miejsce – grupa świetlicowa
- wyróżnienie – kółko artystyczne
KONKURSY TANECZNE
Gminny Konkurs Tańca "TWIST"
- wyróżnienie specjalne - grupa taneczna
ZAWODY SPORTOWE
Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe
- I m - Adrianna Maśnik
- III m - Miranda Małecka
- IV m - Aleksandra Bęben
- VI m - Kinga Półchłopek
Wojewódzkie Jesienne biegi Przełajowe "Iwonicz 2003"
Finał wojewódzki w Narciarstwie biegowym
- udział - Mateusz Szczurek
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
- I m - Aleksandra Prajsnar, Paulina Sochacka
- I m - Grzegorz Przepióra, Paweł Kubit
KONKURSY BRD
Finał Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego
- II m. drużynowo (Kamil Wais, Michał Zajdel, Jakub Maślany)
- II m. indywidualnie – Kamil Wais
Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
- II m. drużynowo (Kamil Wais, Grzegorz Przepióra, Jakub Maślany)
INNE
Ogólnopolski konkurs na najciekawszą formę współpracy dzieci pełnosprawnych z niepełnosprawnymi "WIEM, ROZUMIEM, UMIEM POMÓC"
- I miejsce w województwie, udział w finale ogólnopolskim
Konkursy PTSM
- Opowiadanie - II m - Maciej Menet
- Wiedzy o patronie - II m - Grzegorz Przepióra
- Turniej Turystyczno - Krajoznawczy - II m - Radosław Skotnicki
- Wiedza o Ciężkowicach - III m - Dawid Fiejdasz
- Wiedza o PTSM - II m - Agnieszka Telesz