[2001/2002]
[2002/2003]
[2003/2004]
[2004/2005]
[2005/2006]
[2006/2007]
[2007/2008]
[2008/2009]
[2009/2010]
[2010/2011]
[2011/2012]
[2012/2013]
[2013/2014]
[2014/2015]
[2015/2016]
[2016/2017]
[2017/2018]
[2018/2019]
Rok szkolny 2013/2014
KONKURSY WIEDZY
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Clio 2013” POLSKIE SYMBOLE NARODOWE:
- 8 miejsce w kraju – Katarzyna Such kl V - opiekun M. Szajna
- 13 miejsce w kraju – Karol Rudek kl V - opiekun M. Szajna
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ZEBRA:
- 12 miejsce w kraju – Maciej Ćwięka kl V - opiekun E. Penar
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego „Sowa”:
- 3 miejsce w kraju – Filip Czopowik kl IIIa - opiekun E. Penar
- 3 miejsce w kraju – Natalia Lorens kl IIIa - opiekun E. Penar
- 7 miejsce w kraju – Maciej Ćwięka kl Va - opiekun E. Penar
- 7 miejsce w kraju – Oliwia Zajdel kl Va - opiekun E. Penar
- 9 miejsce w kraju – Karol Rudek kl Va - opiekun E. Penar
KONKURSY PLASTYCZNE
Gminny Konkurs Plastyczny „O Wielki Pędzel”
- III miejsce – Julia Rokita kl II - opiekun D.Ruszała
- I miejsce - Jakub Michalczyk kl V - opiekun M.Kenar-Szczurek
- III miejsce - Oliwia Ziębicka kl V - opiekun M.Kenar-Szczurek
- Wyróżnienie - Daria Penar V - opiekun M.Kenar-Szczurek
XV Gminny Przegląd Kolęd Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych:
- II miejsce - Klasa IIIab - opiekun A. Prejsnar, M. Zygmunt
- Wyróżnienie - Zuchy, harcerze - opiekun N. Hanus, A. Gaweł
Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych:
- Wyróżnienie - Julia Rokita kl II - D. Ruszała
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie”:
- Wyróżnienie – Julia Rokita kl II - opiekun D. Ruszała
- Wyróżnienie – Amelia Foremny kl III - opiekun D. Ruszała
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej - etap gminny:
- III miejsce – Jakub Kielar kl Iva - opiekun M. Skotnicka
Gminny Konkurs Tańca „Twist”:
- wyróżnienie – Adrianna Nycz kl va, Wiktoria Tomkiewicz kl Va - opiekun E. Rygiel
KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych:
- I miejsce w kat. dziewcząt – Aleksandra Trygar kl IV - opiekun M. Jasiński
- III miejsce w kat. chłopców – Dariusz Wais kl IV - opiekun M. Jasiński
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Koszykowej:
- II miejsce - chłopcy - opiekun M. Jasiński
- II miejsce - dziewczęta - opiekun E. Rygiel
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym:
- I miejsce w kategorii chłopców drużynowo - opiekun M. Jasiński
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej:
- II miejsce dziewcząt – opiekun E. Rygiel
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:
- VI miejsce w kat. dziewcząt - Aleksandra Trygar kl IV - opiekun M. Jasiński
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym:
- IV miejsce w kategorii chłopców - opiekun M. Jasiński
I Turniej Regionalnej Ligi Siatkarskiej Dziewcząt:
- I miejsce - opiekun E. Rygiel
Podsumowanie Regionalnej Ligi Siatkarskiej Dziewcząt za rok 2013:
- I miejsce – opiekun E. Rygiel
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej:
- II miejsce dziewcząt kl VI – opiekun E. Rygiel
Gminny Konkurs „Baw się z nami”:
- II miejsce - kl III – opiekun E. Rygiel, M. Jasiński
Gminny Turniej Ringo:
- II miejsce - kl V, VI – opiekun E. Rygiel, M. Jasiński
Gminny Turniej o Puchar Tymbarku:
- II miejsce - kl III chłopcy – opiekun M. Jasiński
- II miejsce - kl IV chłopcy – opiekun M. Jasiński
INNE KONKURSY
„Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym” - eliminacje gminne:
- I miejsce drużynowo – Aleksandra Kielar kl. IV, Aleksandra Trygar kl. IV, Adam Mikosz kl IV, Marcin Kenar kl. V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- I miejsce indywidualnie – Adam Mikosz
- II miejsce indywidualnie – Aleksandra Trygar
- III miejsce indywidualnie – Marcin Kenar
„Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym” - eliminacje powiatowe:
- I miejsce drużynowo – Aleksandra Kielar kl. IV, Aleksandra Trygar kl. IV, Adam Mikosz kl IV, Marcin Kenar kl. V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- I miejsce indywidualnie – Adam Mikosz
- II miejsce indywidualnie – Marcin Kenar
- III miejsce indywidualnie – Aleksandra Kielar
„Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym” - eliminacje wojewódzkie:
- IX miejsce drużynowo – Aleksandra Kielar kl. IV, Aleksandra Trygar kl. IV, Adam Mikosz kl IV, Marcin Kenar kl. V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
Konkurs BRD o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie - eliminacje gminne:
- I miejsce drużynowo – Aleksandra Kielar kl. IV, Aleksandra Trygar kl. IV, Marcin Kenar kl. V - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- I miejsce indywidualnie – Marcin Kenar
- II miejsce indywidualnie – Aleksandra Kielar
- III miejsce indywidualnie – Aleksandra Trygar
Konkurs BRD o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie - finał:
- III miejsce drużynowo – Aleksandra Trygar kl. IV, Marcin Kenar kl. V, Adam Mikosz kl. IV - opiekun J. Kielar, L. Krukar
- III miejsce indywidualnie – Marcin Kenar
Powiatowy Rajd Górski „Powitanie wiosny”:
- II miejsce - Zuzanna Kuc kl VIa - opiekun E. Rygiel
- III miejsce - Wiktor Czerwieński kl Vb - opiekun E. Rygiel
Powiatowy XXIII Rajd im. I. Łukasiewicza:
- I miejsce – Wiktor Czerwieński kl Vb - opiekun E. Rygiel
- II miejsce – Michał Kasperkowicz kl VIa - opiekun E. Rygiel
- III miejsce – Patryk Kinel kl VIa - opiekun E. Rygiel
- II miejsce – Zuzanna Kuc kl VIa - opiekun E. Rygiel
- III miejsce – Oliwia Zajdel kl Vb - opiekun E. Rygiel