Powrót do aktualności


Klasa 3a zakończyła 1 moduł „Podróże po Polsce” w ramach Międzynarodowego Programu „Czytam z klasą -lekturki spod chmurki”

Uczniowie klasy 3a zakończyli działania związane z realizacją I modułu projektu Lekturki spod chmurki - czytam z klasą. Przeczytaliśmy lekturę „Sposób na Elfa” Marcina Pałasza. Zaprzyjaźniliśmy się zchmurką Tosią i przygotowaliśmy jej przyjaciółki chmurki. Wykonaliśmy ilustracje związane z treścią lektury, które zamieniły się w książeczkę zachęcającą młodszych kolegów do przeczytania „Sposobu na Elfa”. Zamknęliśmy lekturę w pudełku, gromadząc przedmioty kojarzące się nam z przeczytaną książką, a przede wszystkim spakowaliśmy walizkę i wyruszyliśmy w piękną literacką podróż. Razem z wrocławskimi krasnalami poznaliśmy multimedialnie miasto, w którym zamieszka Elf, uwieczniliśmy to na wspólnej fotografii. W grupach wykonywaliśmy różne zadania związane z omawianą lekturą. Uczestniczyliśmy również w cyklu zajęć „Pies – przyjaciel człowieka” i „Psi świat”.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny moduł. Zapraszamy na krótki filmik z realizacji I modułu: Lekturki spod chmurki - czytam z klasą

Uczniowie klasy 3 a z wychowawczynią


Powrót do aktualności