NAJLEPSI UCZNIOWIE
roku szkolnego 2018/2019


UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN

Klasa IVa – średnia klasy 4,73
  1. Lorens Julia – 5,27
  2. Niemczyk Milena – 5,27
  3. Kruszelnicka Zuzannna – 5,27
  4. Głowacki Jakub – 5,18
  5. Górska Adrianna – 5,18
  6. Jaworska Alicja – 5,18
  7. Trygar Daria – 5,18
  8. Bobusia Kamil – 5,09
  9. Bury Michał – 5,00
  10. Ziembicka Zuzanna – 5,00
  11. Jakubowicz Wojciech – 4,91
  12. Rymar Emilia – 4,82
  13. Smerecka Angelika – 4,82
  14. Tekieli Ksawery – 4,82
Klasa IVb - średnia klasy 4,83
  1. Bulik Oliwia – 5,55
  2. Haliniak Julia – 5,45
  3. Kuprowska Alicja – 5,45
  4. Skraqi Karolina – 5,36
  5. Fijałkowska Jagoda – 5,27
  6. Kielar Jakub – 5,18
  7. Stanisz Anna – 5,09
  8. Gonet Oskar – 5,00
  9. Jarosz Hubert – 4,91
  10. Kandefer Wojciech – 4,82
  11. Kapica Kamil – 4,82
  12. Karp Natalia – 4,82
  13. Kenar Damian – 4,82
  14. Zajdel Maja – 4,82
Klasa Va – średnia klasy 4,58
  1. Biernacka Martyna – 5,33
  2. Pacholczyk Miłosz – 5,17
  3. Cząstka Konrad – 5,00
  4. Ćwięka Filip – 5,00
  5. Haliniak Jakub – 5,00
  6. Cząstka Julia – 4,92
  7. Szajna Jakub – 4,92
  8. Szajna Karolina – 4,92
  9. Kenar Patryk – 4,83
  10. Penar Paweł – 4,75
  11. Rygiel Wiktoria – 4,75
Klasa Vb - średnia klasy 4,58
  1. Szczurek Anna – 5,58
  2. Boczar Emilia – 5,50
  3. Kandefer Rafał – 5,50
  4. Kustroń Adrianna – 5,42
  5. Lichoń Seweryn – 5,25
  6. Jurczyk Karol – 5,08
  7. Stachura Łukasz – 5,00
  8. Jurczyk Maria – 4,92
  9. Such Joanna – 4,92
  10. Klich Jakub – 4,75
  11. Zięba Dawid – 4,83
Klasa VIa – średnia klasy 4,81
  1. Albrycht Julia – 5,45
  2. Jarosz Rafał – 5,45
  3. Kandefer Anna – 5,36
  4. Litwin Martyna – 5,27
  5. Pyter Paulina – 5,27
  6. Zima Mateusz – 5,18
  7. Foremny Paweł – 5,09
  8. Menet Kamil – 5,09
  9. Bolanowski Bartosz – 5,00
  10. Kowalski Łukasz – 5,00
  11. Czekański Radosław – 4,91
  12. Rajchel Gabriel – 4,91
  13. Jakubczyk Nikola – 4,82
  14. Jarosz Szymon – 4,82
  15. Kandefer Szymon – 4,82
Klasa VIb - średnia klasy 4,59
  1. Czupska Julia – 5,36
  2. Bogaczyk Milena – 5,27
  3. Frodyma Adrianna – 5,27
  4. Kuliga Karolina – 5,18
  5. Niemczyk Adrian – 4,82
  6. Nycz Mateusz – 4,82
  7. Pyter Diana – 4,82
Klasa VIIa – średnia klasy 4,16
  1. Jasińska Julia – 5,29
  2. Michalina Trygar – 5,21
  3. Łapiński Weronika – 5,00
  4. Łapiński Wiktoria – 5,00
  5. Kielar Mateusz – 4,93
  6. Pniak Julia – 4,79
  7. Julia Zięba – 4,79
Klasa VIIb – średnia klasy 4,58
  1. Bulik Wiktoria – 5,50
  2. Kielar Agnieszka – 5,21
  3. Kinel Kinga – 5,21
  4. Szczurek Kamila – 5,21
  5. Rokita Julia – 4,93
  6. Stanisz Wiktoria – 4,86
  7. Lorenc Kamil – 4,79
  8. Prejsnar Emilia – 4,79
  9. Zięba Maciej – 4,77
Klasa VIIIa – średnia klasy 4,24
  1. Lorens Natalia – 5,78
  2. Szczepek Dominika – 5,22
  3. Pacholczyk Dominik – 5,06
  4. Szelc Paulina – 4,94
  5. Skraqi Alda – 4,83
  6. Kandefer Bartłomiej – 4,78
Klasa VIIIb – średnia klasy 4,23
  1. Akslar Dominika – 5,39
  2. Dróbek Urszula – 5,22
  3. Kinga Kinel – 5,18
  4. Amelia Foremny – 5,17
  5. Kielar Urszula – 5,11
  6. Such Aleksandra – 4,78
Klasa IIIG – średnia klasy 3,94
  1. Szybka Mirosław – 5,56
  2. Ziembicka Karolina – 5,17
  3. Kielar Aleksandra – 5,06
  4. Trygar Aleksandra – 5,00
  5. Kandefer Filip – 4,89

WZOROWI UCZNIOWIE

Klasa IVa
  1. Bobusia Kamil
  2. Głowacki Jakub
  3. Górska Adrianna
  4. Kruszelnicka Zuzanna
  5. Lorens Julia
  6. Niemczyk Milena
  7. Trygar Daria
  8. Ziembicka Zuzanna
Klasa IVb
  1. Bulik Oliwia
  2. Fijałkowska Jagoda
  3. Haliniak Julia
  4. Kielar Jakub
  5. Kuprowska Alicja
  6. Skraqi Karolina
  7. Stapińska Daria
Klasa Va
  1. Biernacka Martyna
  2. Cząstka Julia
  3. Cząstka Konrad
  4. Ćwięka Filip
  5. Haliniak Jakub
  6. Pacholczyk Miłosz
  7. Szajna Karolina
Klasa Vb
  1. Boczar Emilia
  2. Jurczyk Karol
  3. Jurczyk Maria
  4. Kandefer Rafał
  5. Kustroń Adrianna
  6. Lichoń Seweryn
  7. Stachura Łukasz
  8. Such Joanna
  9. Szczurek Anna
Klasa VIa
  1. Albrycht Julia
  2. Jarosz Rafał
  3. Kandefer Anna
  4. Kowalski Łukasz
  5. Litwin Martyna
  6. Pyter Paulina
  7. Rajchel Gabriel
  8. Zima Mateusz
Klasa VIb
  1. Bogaczyk Milena
  2. Czupska Julia
  3. Frodyma Adrianna
  4. Grysztar Dominik
  5. Kuliga Karolina
  6. Lorenc Karolina
  7. Nycz Mateusz
  8. Pyter Diana
Klasa VIIa
  1. Jasińska Julia
  2. Łapiński Weronika
  3. Łapiński Wiktoria
  4. Pniak Julia
  5. Trygar Michalina
Klasa VIIb
  1. Bulik Wiktoria
  2. Dróbek Anna
  3. Kielar Agnieszka
  4. Kinel Kinga
  5. Lorenc Kamil
  6. Penar Paulina
  7. Prejsnar Emilia
  8. Rogowski Marceli
  9. Rokita Julia
  10. Stanisz Wiktoria
  11. Szajna Aleksandra
  12. Szajna Julia
  13. Szczurek Kamila
Klasa VIIIa
  1. Lorens Natalia
  2. Pacholczyk Dominik
  3. Skraqi Alda
  4. Szafran Oliwia
  5. Szczepek Dominika
Klasa VIIIb
  1. Akslar Dominika
  2. Dróbek Urszula
  3. Foremny Amelia
  4. Kielar Urszula
  5. Kinel Kinga
  6. Rygiel Bartłomiej
  7. Aleksandra Such
  8. Walaszczyk Radosław
Klasa IIIG
  1. Kielar Aleksandra
  2. Łoś Magdalena
  3. Szybka Mirosław
  4. Karolina Ziembicka