| Dyrektor | Monika Leśniak-Kielar |   |
  | Wicedyrektor    | Sabina Józefowicz-Boczar |   |
Babczyńska-Raus Alicja |
Rewalidacja ruchowa |
||
|
Baran Danuta |
Wychowanie przedszkolne |
|
|
Barańska Ada |
Logopeda |
|
|
Bargieł Krystyna |
Przyroda, geografia, wdż |
|
|
ks. Długi Piotr |
Religia |
|
|
Foremny Anna |
Fizyka |
|
|
Gaweł Anna |
Logopeda, zajęcia rewalidacyjne, naucz.wsp. |
|
|
Gazda Leszek |
Informatyka, edukacja muzyczna |
|
|
ks. Giera Kazimierz |
Religia |
|
|
Graboś Ewa |
Świetlica |
|
|
Hryniewicz Bogusław |
Historia, wych. fiz. |
|
|
Jakubowicz Małgorzata |
Edukacja wczesnoszkolna |
|
|
Jasiński Marcin |
Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa |
|
|
Józefowicz-Boczar Sabina |
Język angielski, chemia |
|
|
Kenar-Szczurek Monika |
Plastyka, biblioteka |
|
|
Kielar Dorota |
Pedagog, wos, wdż, naucz. wsp. |
|
Kielar Jarosław |
Nauczyciel wspomagający, wych. fiz. |
||
|
Kielar Jolanta |
Edukacja wczesnoszkolna |
|
|
Kielar Małgorzata |
Nauczyciel wspomagający |
|
|
Kleczyńska Joanna |
Biologia, geografia, przyroda, chemia |
|
|
Krukar Leszek |
Matematyka, technika |
|
|
Kucza Alicja |
Nauczyciel wspomagający |
|
|
Leśniak-Kielar Monika |
Język angielski |
|
|
Litwin Magdalena |
Język niemiecki |
|
|
Lorens Bożena |
Edukacja wczesnoszklona, zaj. rew. |
|
|
Mercik Robert |
Muzyka, zaj. rew.-wych. |
|
|
Milińska Beata |
Edukacja wczesnoszkolna |
|
|
Muzyka Marzena |
Język polski |
|
|
Nycz Izabela |
Wychowanie przedszkolne |
|
|
Penar Ewa |
Język angielski |
|
|
Prejsnar Anna |
Biblioteka, świetlica, edukacja wczesnoszkolna |
|
Rajchel Łukasz |
Zajęcia rew.-wychowawcze |
||
|
Rogóz Kinga |
Język polski, świetlica |
|
|
Rygiel Agnieszka |
Język polski |
|
|
Rygiel Ewa |
Wychowanie fizyczne, przyroda |
|
|
Sanocka Adrianna |
Wychowanie fizyczne |
|
|
Sroka Sławomir |
Nauczyciel wspomagający, zaj. rew-wych. |
|
|
Stefańska Magdalena |
Nauczyciel wspomagający |
|
|
Szajna Maria |
Pedagog, historia |
|
|
Szajna Monika |
Matematyka, świetlica |
|
|
Szczurek Agnieszka |
Język angielski |
|
ks. Szczurko Jakub |
Religia |
||
|
Szubrycht Lucyna |
Nauczyciel wspomagający, plastyka |
|
|
Tekieli Iwona |
Matematyka, świetlica |
|
|
Warzocha Małgorzata |
Nauczyciel wspomagający |
|
|
Wosiewicz Jadwiga |
Edukacja wczesnoszkolna |
|
|
Zygmunt Maria |
Edukacja wczesnoszkolna, świetlica |
|
Żółkiewicz Monika |
Psycholog |