Powrót do aktualności


Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Minęły wakacje, pozostały piękne wspomnienia. Z pokładami energii i siły wróciliśmy do nauki i pracy.
W dniu 4 września 2023 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Ten niezwykle ważny dla całej społeczności szkolnej dzień rozpoczął się mszą świętą w kościele parafialnym p.w. Wszystkich Świętych w Iwoniczu, po której uczniowie spotkali się w murach szkolnych. Na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas V, którzy zaprezentowali krótki program artystyczny witający nowy rok szkolny. Uczcili również 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej, a uczeń klasy VIII - Iwo Chudy wzbogacił akademię grą na saksofonie.
Pani Dyrektor Monika Leśniak-Kielar przywitała wszystkich serdecznie i życzyła uczniom rozwijania pasji i zainteresowań, odkrywania nowych talentów oraz wytrwałości w dążeniu do obranych celów. Szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów, którym życzyła, aby szkoła była dla nich przyjaznym miejscem, a nauka fascynującą przygodą.
Życzenia na rok szkolny 2023/2024 skierowała do uczniów również przewodnicząca Rady Rodziców pani Maria Kandefer-Nycz. Po uroczystości uczniowie udali się do klas na pierwsze powakacyjne spotkania ze swoimi wychowawcami.

Iwona Tekieli, Joanna Kleczyńska


Powrót do aktualności