Powrót do aktualności


Spotkanie dzieci ze sztuką teatralną

We wtorek 15 listopada wszystkie dzieci z naszej szkoły, z klas 0 – III uczestniczyły w spotkaniu ze sztuką teatralną. Z kolejną propozycją spektaklu zwrócił się do swoich odbiorców Katolicki Teatr Edukacji proponując w nowej odsłonie „Baśnie Pana Andersena”.
Wielkie piękno i trwała wartość baśni Andersena polega na tym, że pokazują one życie takim jakim ono jest. Andersen nie zmienia naturalnego porządku rzeczy tylko po to, by doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Łagodnie i cierpliwie uczy, ze życie nie zawsze ma pogodną twarz, bywa drapieżne i pełne goryczy, ale jest też w nim miejsce na radość i śmiech. Baśnie Andersena są ponadczasowe, po które z chęcią sięgają dzieci i dorośli.
Spektakl „Baśnie Pana Andersena” to przygotowana z myślą o najmłodszych widzach sceniczna adaptacja kilku najbardziej znanych baśniowych opowieści wielkiego baśniopisarza. Fantastyczna atmosfera spektaklu, włączanie dzieci do uczestnictwa w grę aktorów sprawia, że nie ma czasu na nudę. Już czekamy na kolejne spotkanie z teatrem.
Zapraszamy do obejrzenia relacji: Baśnie Pana Andersena           

Wychowawcy z klas 0 - III


Powrót do aktualności